preskoči na sadržaj

Osnovna škola Trnovec

Login
Kalendar
« Kolovoz 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

DUZS

           

Državna uprava za zaštitu i spašavanje
             Pozivni centar 112

Anketa
Voliš li čitati ?





Koliko jos do

 

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
NAŠI USPJESI NA 4. FESTIVALU MATEMATIKE VARAŽDINSKE ŽUPANIJE
Autor: Draženka Magić, 5. 4. 2018.

Na današnjem Festivalu matematike naši su učenici opet osvojili niz priznanja i nagrada:

- 3. mjesto  u kategoriji  pojedinačnih natjecanja trećih i petih razreda - FRAN KOSEC I MAJA RACANOVIĆ

- za najbolje vizualno i tehničko rješenje matematičkih sadržaja  - Lovro Gregurić ( kategorija "Modeli")

- za prikaz radova nastalih korištenjem IKT-a u nastavi matematike - učenici 6 . do 8. raz. ( kategorija "Plakati")

-za kreativan prikaz matematičkih sadržaja / vitraj - Klara Božić, Ena Kosec i Lucija MIkulić (kategorija "Plakati")

- za kreativan i maštovit prikaz matematičkih sadržaja -  Margareta Obadić i Lorena Vugrinec ( kategorija "Zbirke")

- za primjenu matematičkih sadržaja u STEM području - uč. 8.b ( kategorija "Zbirke")

- za originalnost u prikazu matematičkih sadržaja - uč. 7. a i b  kategorija "Zbirke")

- za zornost i kreativnost matematičkih sadržaja - uč. 6. a i b ( kategorija "Zbirke")

- za likovni prikaz matematičkih sadržaja - uč. 7. c  (kategorija "Zbirke")

- 1. 2. i 3. mjesto za matematičke prezentacije - Tea Vincek, Julija Tomiša, Ana-Mari Skupnjak, Lora Mlakar i Jelena Mišak

VELIKE ČESTITKE UČENICIMA I MENTORIMA! smiley GALERIJA

D. Magić

 


5.4.2018.godine u sportskoj dvorani Gospodarske škole Varaždin,  a uorganizaciji Varaždinske županije, Županijskog stručnog vijeća učitelja matematike  i razredne nasatveVaraždinske županije  te Centra izvrsnosti za matematiku Varaždin   održan je 4. Festival matematike.

Na Festivalu je sudjelovalo 1000 učenika i oko 160 mentora iz gotovo svih osnovnih i srednjih škola s područja Varaždinske županije, ali i Zagrebačke, Krapinsko-zagorske, Koprivničko-križevačke, Osječko-baranjske, Požeško-slavonske, Vukovarsko-srijemske i Virovitičko-podravske županije.

Na ovogodišnjem 4. Festivalu matematike Varaždinske županije iz naše je škole  sudjelovalo 34 učenika u natjecateljskom dijelu dok su se neki učenici i razredi predstavili u prezentacijskom dijelu  svojim praktičnim radovima,modelima, zbirkama,plakatima i PP prezentacijama.

Učenici naše škole bili su vrlo uspješni te primili čak 13 priznanja za svoj rad:

1.Treće mjesto u pojedinačnom natjecanju u kategoriji 3.razreda osvojio je Fran Kosec,3.a

2.Treće mjesto u pojedinačnom natjecanju u kategoriji 5.razreda osvojila je Maja Racanović,5.b    

3.Prvo mjesto u kategoriji matematičkih prezentacija osvojila je učenica 6.b razreda Tea Vincek

4.Drugo mjesto u kategoriji matematičkih prezentacija osvojile su učenice 8.c razreda Julija Tomiša i Ana-  Mari Skupnjak   

5.Treće mjesto u kategoriji matematičkih prezentacija osvojile su učenice 6.b razreda Lora Mlakar  te učenica 8.c razreda Jelena Mišak   

6.Diplomu za najbolje vizualno i tehničko rješenje matematičkih sadržaja u kategoriji modeli osvojio je učenik 8.b razreda Lovro Gregurić.

7.Diplomu za kreativan prikaz matematičkih sadržaja (vitraj) osvojile su učenice 7.c razreda Klara Božić,Ena Kosec i Lucija Mikulić.      

8.Diplomu za kreativan i maštovit prikaz matematičkih sadržaja (zidni kalendar-Geometrijska tijela) osvojile su učenice 8.c razreda Margareta Obadić i Lorena Vugrinec.   

9.Diplomu za prikaz radova nastalih korištenjem IKT-a u nastavi matematike kategorija-plakat osvojili su učenici 6.ab i 7.ab razreda.

10.Diplomu za zornost i kreativnost matematičkih sadržaja osvojili su učenici 6.ab razreda.

11.Diplomu za originalnost u prikazu matematičkih sadržaja osvojili su učenici 7.ab razreda.

12.Diplomu za likovni prikaz matematičkih sadržaja (statistika) osvojili su učenici 7.c razreda.

13.Diplomu za primjenu matematičkih sadržaja u STEM području osvojili su učenici 8.b razreda.

Ostali vrijedni rezultati naših učenika :

-u pojedinačnom natjecanju   Josip Kosec  6.r.  4.mjesto,  Jan Hren  7.r.  5.mjesto,  Borna Kečkan  6.r. 10.mjesto,                       Ivan Mikulić  5.r. 10.mjesto,  Zita Višnjić  5.r.  11.mjesto, Pablo Koren  3.r. 11.mjesto, Jelena Mišak  8.r.  13.mjesto, Borna Jambrek  5.r.  14.mjesto,  Lukas Njegovec  7.r.  14.mjesto

-u ekipnom natjecanju  ekipa 56 (Josip Kosec,Borna Kečkan,Maja Racanović,Borna Jambrek) 5.mjesto, a  ekipa 34 (Fran Kosec,Mihael Cikač,Luka Mikulić,Darija Domiter)  7.mjesto

Kompletne rezultate možete pogledati na www.civz.hr.

Ovo je  popis svih učenika sudionika ovogodišnjeg Festivala: Franka Ivec,Sven Srpak,Ela Golubić,Vita Mišak,Fran Kosec,Mihael Cikač,Luka Mikulić,Darija Domiter,Pablo Koren,Borna Jambrek,Maja Racanović,Ivan Mikulić,Zita Višnjić,Josip Kosec,Borna Kečkan,Hana Topličanec, Benjamin Išek,Tea Vincek , Lora  Mlakar,Jan Hren,Lukas Njegovec,Anja Horvat,Jelena Mišak, Julija Tomiša,Ana-Mari Skupnjak,Lorena Vugrinec,Margareta Obadić,Lovro Gregurić,Martin Novosel, Ida Filipašić, Karlo Vinceković,Klara Božić,Ena Kosec,Lucija Mikulić.

VELIKO HVALA SVIM UČENICIMA I NJIHOVIM UČITELJICAMA  ŠTO OVAKO USPJEŠNO PREDSTAVLJAJU NAŠU ŠKOLU.

                                                                                                                                                                                       Mirjana Vugrinec- učiteljica matematike

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju