Škola za život

Molimo sve učenice i učenike petih i sedmih razreda da pristupe i popune anketu evaluacije i praćenja Škole za život na sljedećoj poveznici:

Rok za popunjavanje ankete je do 24.12., a očekivano trajanje odgovaranja je 15-ak minuta.

« Prosinac 2018 »

Škole za Afriku
Autor: Gordana Trakoštanec, 7. 6. 2018.

25. 05. - Dan otvorenih vrata škole, bila je prava prigoda da  učenici 4.ab i 5.ab  – nositelji projekta „Škole za Afriku“ u našoj školi, zajedno sa svojim razrednicima, provedu akciju prikupljanja novčanih sredstava za svoje vršnjake iz siromašnih zemalja Afrike.

Ovom prigodom i još jednom manjom prodajnom izložbicom za učenike i djelatnike škole, prikupljena su sredstva od 698,90 Kn koja će biti uplaćena na račun Unicefa.

Ovom prigodom zahvaljujemo svima koji su posjetili naš štand i kupnjom učeničkih radova sudjelovali u novčanim donacijama djeci kojoj će svaka kuna pomoći u ostvarivanju prava na školovanje i sretno djetinjstvo.

Zahvaljujemo svim mamama i tatama koji su omogućili da se uz humanitarnu akciju i sami malo posladimo slatkim mafinima.

U ostvarivanju naših ideja uz roditelje, pomogle su nam i grupe izvannastavnih aktivnosti škole, ovaj puta je to bila Likovna družina i učiteljica Biserka Hudoletnjak kroz projekt „Moja Afrika“ izradivši za našu promociju originalan „pano za slikanje sa afričkim životinjama“ koji, posjetitelji Dana otvorenih vrata, zasigurno nisu zaobišli već su ga iskoristili za jedinstveno i šaljivo fotografiranje.