« Listopad 2017 »

OBAVIJEST ZA RODITELJE UČENIKA 6.RAZREDA
Autor: Emanuela Timin Perić, 24. 9. 2017.

Poštovani roditelji,

želimo Vas obavijestiti da se u sklopu Nacionalnog programa za preventivu i zaštitu oralnog zdravlja Ministarstva zdravstva RH provode preventivni pregledi kod doktora dentalne medicine za polaznike 6.razreda osnovne škole.

Vaše će dijete dobiti od školskog liječnika /ili u školi obrazac "Zubna putovnica".

Molimo Vas da svoje dijete odvedete na pregled prilikom kojeg će doktor dentalne medicine Vašeg djeteta ispuniti obrazac.Tijekom pregleda će se utvrditi koliko zdravih,odnosno nezdravih zubi ima Vaše dijete,napravit će se jedan preventivni postupak,ukoliko je moguće započet će se s popravkom zubi te dati termin za sljedeći posjet.Ispunjeni obrazac će Vaše dijete donijeti nadležnom školskom liječniku.Kako bi usna šupljina i zubi ostali što duže zdravi potrebno je odlaziti redovito na preglede kod doktora dentalne medicine,svakodnevno četkati zube i izbjegavati prekomjerno uzimanje slatkiša i gaziranih pića.

Detaljnije informacije o samom pregledu te izboru doktora dentalne medicine možete dobiti putem kontakt broja koji se nalazi na obrascu "Zubna putovnica".

S poštovanjem.