« Studeni 2017 »

Ispis statistike od 1. 3. 2012.

Static HTML

Anketa (mala)
Sviđa li vam se nova stranica?

Naš učenik JOSIP KOSEC pozvan na DRŽAVNO NATJECANJE IZ MATEMATIKE!
Autor: Draženka Magić, 23. 3. 2017.

JOSIP KOSEC, učenik 5.a razreda, plasirao se na Državno natjecanje iz matematike koje će se održati od 3. do 5. travnja u Primoštenu.

S osvojenih 42 od ukupno 50 bodova na Županijskom natjecanju svrstao se u visoki 6. rang učenika petih razreda u čitavoj državi.

Josip je već drugu godinu zaredom redoviti polaznik Centra izvrsnosti iz matematike, vrlo je vrijedan i uspješan učenik s mnogo različitih interesa. Postigao je vrlo vrijedne rezultate na Županijskim natjecanjima iz geografije, a iz tehničke kulture se također plasirao na Državno natjecanje.

Za njegove uspjehe u školi veliku zaslugu  imaju i Josipovi roditelji koji ga podržavaju i podupiru u njegovim mnogobrojnim aktivnostima.

Josipu želimo sretan put u Primošten, ugodno druženje s matematičarima iz čitave Hrvatske, a rezultat nam i nije previše bitan jer Josip je već sada naš matematički šampion.

Naravno da mu želimo i puno uspjeha na natjecanju iz tehničke kulture koje se održava također u Primoštenu tjedan dana ranije.

Ponosimo se našim Josipom, čestitamo mu na postignutim rezultatima i želimo da tako i nastavi.

Josipova učiteljica matematike