Sviđa li vam se nova stranica?

Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Samo naprijed Stella
Autor: Mirjana Vuković, 9. 5. 2017.

I nakon 2. kola Hrvatske atletske lige sjever održanog u Čakovcu dana 07.05.2017. godine po nimalo zahvalnim vremenski uvjetima, naša Stella se odlično snašla i ponovno osvojila tri medalje bez obzira na sklisku stazu i dosta jak vjetar.

Tako je Stella osvojila srebrnu medalju u skoku u dalj, srebrnu medalju u utrci na 60m te zlatnu medalju u utrci štafeta 4x60m. Odličnim rezultatima limačice AK Sloboda zauzele su odlično prvo mjesto u konkurenciji 19 atletskih klubova iz Zagreba, Čakovca, Bjelovara, Koprivnice, Velike Gorice, Nove Gradiške, Donje Stubice, Karlovca, Samobora, Kutine, Jasenovca, Nedelišća i Križevaca. No vrijednije od svih osvojenih medalja na ovim natjecanjima su prijateljstva koja je naša Stella stekla kroz ove tri godine bavljenja atletikom.

[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]