Udžbenici za šk. god. 2022./23.
Autor: Violeta Lukač, 5. 7. 2022.

Poštovani roditelji/staratelji i dragi učenici,

u privitku objavljujemo Katalog udžbenika za našu školu za školsku godinu 2022./2023. Svi se udžbenici iz priloženoga kataloga financiraju iz državnoga proračuna ( i obavezni i izborni), a nabavlja ih Škola.

Učenici će komplet besplatnih udžbenika dobiti u školi prvi nastavni dan u rujnu.

Učenici s područja Grada Varaždina također udžbenike dobivaju u školi, a radne bilježnice kupuje Grad Varaždin (osim izbornih predmeta, mape).

Za 1., 2. i 3. razred komplet udžbenika sastojat će se od novih radnih udžbenika iz svih nastavnih predmeta te rabljenog udžbenika iz Vjeronauka.

Za 4. razred komplet udžbenika sastojat će se od novih udžbenika iz svih nastavnih predmeta te rabljenog udžbenika iz Vjeronauka i Glazbene kulture.

Za 5. i 6. razred komplet udžbenika sastojat će se od novih radnih udžbenika iz stranih jezika te rabljenih udžbenika iz ostalih nastavnih predmeta.

Za 7. razred komplet udžbenika sastojat će se od novih radnih udžbenika iz stranih jezika te rabljenih udžbenika iz ostalih nastavnih predmeta.

Za 8. razred komplet udžbenika sastojat će od novih radnih udžbenika iz stranih jezika i Geografije te rabljenih udžbenika iz ostalih nastavnih predmeta.

Potreban dio udžbenika Škola će dokupiti.

Udžbenici nabavljeni sredstvima državnoga proračuna vlasništvo su škole te su ih učenici nakon korištenja na kraju nastavne godine dužni neoštećene vratiti u školu.

Udžbenici se kod preuzimanja zadužuju, a učenici su ih dužni zaštiti prije korištenja.

POPIS UDŽBENIKA ZA ŠKOLSKU GODINU 2022./2023.

Popis udžbenika OŠ Trnovec 2015 - 2019
Priloženi dokumenti: