preskoči na sadržaj

Osnovna škola Trnovec

Login
Škola za život

 

Osiguranje školske prehrane
    za  djecu u riziku od
          siromaštva u  
      šk.god. 2019.-2020.

 

      

 

  

Priloženi dokumenti:
Ja mogu.pdf

Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

DUZS

           

Državna uprava za zaštitu i spašavanje
             Pozivni centar 112

Anketa
Voliš li čitati ?





Koliko jos do

 

2019./2020.
   

 

Mentorica: 

 

               Mentorica: 

 

       Mentorica: Romina Kresonja 

 

              Mentorica: Maja Matko Ešpić

 

              Mentorica: Emanuela Timin Perić

 

Mentorica: Romana Težački

Mentorica:Karmen Sohr

 

Mentorica: Mirjana Vugrinec

 

Mentorica: Draženka Magić

 

                  Mentorica: Mirjana Lončar


 

Mentor: Željko Uremović

 

 

 

Mentorica: Sanja Vugrinec


 

                   Mentorica: Biserka Hudoletnjak

 

Mentor: Domin Jurišić

 

Mentor: Miljenko Božak

 

               Mentorica: Ljiljana Mišak

 

Mentor: Matija Vugrinec

   
   
 
Na županijska natjecanja 2017./2018. plasirali su se:     

Lara Mišak, 7.r

Mentorica: Nevenka S. Zorko

Lucija Mikulić, 7.r

Jelena Mišak, 8.r

Sara Kovačić, 8.r

Mentorica: Željka Vitez

Maria-Elena Skupnjak, 8.r

Anja Horvat, 8.r

Mentorica: Božena Bajić

Jelena Mišak, 8.r     

Sara Kovačić, 8.r

Leticija Tuđan, 8.r

               Mentorica: Željka Vitez

Martin Novosel, 8.r

Sara Kovačić, 8.r

Benedikt Buhin, 8.r

       Mentorica: Romina Kresonja 

Sara Kovačić, 8.r

Margareta Obadić,8.r

              Mentorica: Maja Matko Ešpić

Jelena Mišak,8.r

              Mentorica: Emanuela Timin Perić

Darija Domiter, 4.r

Mentorica: Ljiljana Rogina

Borna Jambrek, 5.r

Maja Racanović, 5.r

Jan Hren, 7.r

Mentorica: Mirjana Vugrinec

Borna Kečkan, 6.r

Josip Kosec, 6.r

Mentorica: Draženka Magić

Rea Simendić, 7.r

                  Mentorica: Mirjana Lončar


Jan Hren, 7.r

Mentor: Željko Uremović

Antonio Bakač, 8.r

Ema Novosel, 8.r

Mentorica: Ines Hren

Tena Tkalec, 8.r

Mentorica: Ines Hren


Benjamin Išek, 6.b

Tea Skupnjak, 6.a

Nives Jerešić, 6.a

Ana Torjanac, 6.a

Klara Božić, 7.c

Teo Tkalec, 7.c

Anja Horvat, 8.b

                   Mentorica: Biserka Hudoletnjak

Hana Roško, 5.r

Josip Kosec, 6.r

Vito Kosec, 7.r

Lukas Njegovec, 7.r

Mentor: Domin Jurišić

Lukas Njegovec, 7.a

Mentor: Miljenko Božak

Karlo Hrupek, 5.r

Emanuel Balentović, 7.r

Julija Tomiša, 8.r

Dinko Pokos, 8.r

               Mentorica: Ljiljana Mišak

Rukometna ekipa

Mentor: Matija Vugrinec

   
   

 

 

 

preskoči na navigaciju