preskoči na sadržaj

Osnovna škola Trnovec

Login
NASTAVA NA DALJINU

NASTAVA NA DALJINU

Poštovani učenici i roditelji,

na ovom ćemo mjestu objavljivati potrebne inforamcije za nastavu na daljinu.

VIRTUALNE UČIONICE

5.a razred

5.b razred

6.a razred

6.b razred

7.a razred

7.b razred

8.a razred

8.b razred

VAŽNA OBAVIJEST

Od 18. ožujka 2020. online nastava održava se prema novim pravilima:

- nastavnici do 9 sati objavljuju materijale u formirane grupe na društvenoj mreži Yammer

- učenici od 9 do 10 sati trebaju 'lajkati' objave nastavnika u grupama kao dokaz da kreću s ispunjavanjem zadataka

- nastavnici su dostupni za upite svaki radni dan do 15 sati

POVEZNICE PREMA STRANICAMA VAŽNIMA ZA ORGANIZACIJU NASTAVE NA DALJINU

U nastavku su poveznice na stranice institucija gdje se mogu pronaći informacije o nastavi na daljinu i drugim važnim informacijama u izvanrednim okolnostima:

Škola za život: https://skolazazivot.hr/upute-za-e-ucenje/

Ministarstvo znanosti i obrazovanja: https://mzo.gov.hr/

Carnet: https://office365.skole.hr/

Agencija za odgoj i obrazovanje:https://www.azoo.hr/

Hrvatski zavod za javno zdravstvo: https://www.hzjz.hr/

Civilna zaštita: https://civilna-zastita.gov.hr/

 

STAVOVI I MIŠLJENJA RODITELJA, UČENIKA I NASTAVNIKA POVEZANI S NASTAVOM NA DALJINU u šk. god. 2019./20.

 

Škola za život

 

 

Osiguranje školske prehrane
    za  djecu u riziku od
          siromaštva u  
      šk.god. 2019.-2020.

 

      

   

  

Priloženi dokumenti:
Ja mogu.pdf

Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

DUZS

           

Državna uprava za zaštitu i spašavanje
             Pozivni centar 112

Anketa
Voliš li čitati ?





Koliko jos do

 

2019./2020.
   Na županijska natjecanja 2019./20. plasirali su se:

          Katarina Novosel, 8.r

          Tea Vincek, 8.r

Mentorica: Božena Bajić

Dramsko-scenska igra: Škola za život

          Hana Topličanec, 8.a

          Ana Torjanac, 8.a

          Emanuel Pikutić, 8.a

                Mentorica: Draženka Magić

 

Monolog: Duga

          Ana Torjanac, 8.a

                Mentorica: Božena Bajić

          Hana Topličanec, 8.a

          Dorotea Marketin, 8.b

          Ana Torjanac, 8.a

               Mentorica: Violeta Lukač

          Ema Straga, 8.b

       Mentorica: Romina Kresonja 

          Antonio Sukanec, 8.b

              Mentorica: Emanuela Timin Perić

          Ela Golubić, 4.r

          Mihael Horvat, 4.r

Mentorica:Karmen Sohr

          Fran Kosec, 5.r

          Pablo Koren, 5.r

         Jelena Mikulić, 5.r

          Borna Kečkan, 8.r

         Josip Kosec, 8.r

Mentorica: Draženka Magić

          Darija Domiter, 6.r

          Borna Jambrek, 7.r

          Maja Racanović, 7.r

Mentorica: Mirjana Vugrinec


          Adrian Gerić, 5.r

          Jelena Mikulić, 5.r

          Borna Stančin, 5.r

Mentor: Sanja Prešnjak

          Maja Racanović, 7.r

          Nives Jerešić, 8.r

Mentor: Željko Uremović

          Nives Jerešić, 8.r.

Mentorica: Sanja Vugrinec


 

                   Mentorica: Biserka Hudoletnjak

 

Mentor: Domin Jurišić

          Luka Mikulić, 6.r

          Elena Hren, 6.r

          Filip Marčec, 6.r

Mentor: Miljenko Božak

          Dorotea Marketin,8.b

          Lina Kukec, 8.a

          Tijana Krišto,8.a

          Luka Jerešić,6.b

               Mentorica: Ljiljana Mišak

 

Mentor: Matija Vugrinec

          Dorotea Marketin, 8.b

                 Mentorica: Mateja Ratković

Slikovni rezultat za BIOLOGIJA NATJECANJE

          Zita Višnjić, 7.r

          Rea Cesar, 7.r

          Josip Kosec, 8.r

          Leonardo Hozjan, 8.r

          Renata Turski, 8.r

Mentor: Patrik Majcen

    

 

 

 
Na županijska natjecanja 2017./2018. plasirali su se:     

Lara Mišak, 7.r

Mentorica: Nevenka S. Zorko

Lucija Mikulić, 7.r

Jelena Mišak, 8.r

Sara Kovačić, 8.r

Mentorica: Željka Vitez

Maria-Elena Skupnjak, 8.r

Anja Horvat, 8.r

Mentorica: Božena Bajić

Jelena Mišak, 8.r     

Sara Kovačić, 8.r

Leticija Tuđan, 8.r

               Mentorica: Željka Vitez

Martin Novosel, 8.r

Sara Kovačić, 8.r

Benedikt Buhin, 8.r

       Mentorica: Romina Kresonja 

Sara Kovačić, 8.r

Margareta Obadić,8.r

              Mentorica: Maja Matko Ešpić

Jelena Mišak,8.r

              Mentorica: Emanuela Timin Perić

Darija Domiter, 4.r

Mentorica: Ljiljana Rogina

Borna Jambrek, 5.r

Maja Racanović, 5.r

Jan Hren, 7.r

Mentorica: Mirjana Vugrinec

Borna Kečkan, 6.r

Josip Kosec, 6.r

Mentorica: Draženka Magić

Rea Simendić, 7.r

                  Mentorica: Mirjana Lončar


Jan Hren, 7.r

Mentor: Željko Uremović

Antonio Bakač, 8.r

Ema Novosel, 8.r

Mentorica: Ines Hren

Tena Tkalec, 8.r

Mentorica: Ines Hren


Benjamin Išek, 6.b

Tea Skupnjak, 6.a

Nives Jerešić, 6.a

Ana Torjanac, 6.a

Klara Božić, 7.c

Teo Tkalec, 7.c

Anja Horvat, 8.b

                   Mentorica: Biserka Hudoletnjak

Hana Roško, 5.r

Josip Kosec, 6.r

Vito Kosec, 7.r

Lukas Njegovec, 7.r

Mentor: Domin Jurišić

Lukas Njegovec, 7.a

Mentor: Miljenko Božak

Karlo Hrupek, 5.r

Emanuel Balentović, 7.r

Julija Tomiša, 8.r

Dinko Pokos, 8.r

               Mentorica: Ljiljana Mišak

Rukometna ekipa

Mentor: Matija Vugrinec

   
   

 

 

 

preskoči na navigaciju