JESTE LI DOBAR RODITELJ?
Autor: Gordana Trakoštanec, 5. 5. 2020.

Test je dizajnirao Dr. Robert Epstein , jedan od najuglednijih američkih kliničkih psihologa. Test je sveobuhvatan popis deset vrsta vještina - "Desetka roditeljstva" - koje su važne za podizanje sretne, zdrave i produktivne djece. Sadržaj testa temelji se na znanstvenim istraživanjima, a test je empirijski potvrden u radu s grupom od 2.000 roditelja. Viši rezultati postignuti na testu povezani su s boljim rezultatima u odgoju djece.

Većina ljudi može test završiti u manje od 15 minuta te ne postoje pravi ili krivi odgovori. Samo odaberete odgovor koji najbolje odgovara.

Nakon što odgovorite na sva pitanja, dobit ćete detaljan izvještaj koji će vam dati rezultate i objasniti što oni znače.

Ovo je tek početak; jednom kada saznate svoje EIRV rezultate, postoje mnogi načini kako poboljšati svoje roditeljske vještine.